Prografix Sp. z o.o.
Firma Prografix jest spółką działającą od 1993 roku w branży poligraficznej. Dzisiaj funkcjonujemy jako jedna z wiodących firm w branży w Polsce i Europie, która świadczy usługi z zakresu szeroko rozumianej komunikacji bezpośredniej (druk reklamowy, direct mail, komunikacja multikanałowa).

Specjalista ds. technologii i kalkulacji

Miejsce pracy: Dębica

Zakres obowiązków :

  • podejmowanie zapytań ofertowych/ przetargowych
  • analiza możliwości wykonania zlecenia
  • sporządzanie kalkulacji kosztów oraz dobór ścieżki technologicznej
  • rejestracja zamówień w systemie produkcyjnym

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office
  • znajomość podstawowych zasad rachunkowości
  • umiejętność analitycznego myślenia, dokładność , sumienność
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • mile widziane wykształcenie wyższe ( techniczne, matematyczne, rachunkowość)
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • mile widziana znajomość zagadnień związanych z branżą poligraficzną

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji (przy naszym współfinansowaniu)
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia pracowniczego

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie bezpośrednio poprzez serwis.