Specjalista ds. technicznych

CMC Poland Sp. z o.o.

Zawiercie, śląskie

CMC Poland Sp. z o.o. CMC Poland Sp. z o.o.
Commercial Metals Company (CMC) to globalna firma działająca w branży hutniczej posiadająca swoje oddziały w 4 krajach w Ameryce Północnej, Europie i Azji. CMC Poland Sp. z o.o. jest spółką z grupy CMC w Polsce z główną siedzibą w Zawierciu, gdzie zlokalizowana jest huta stali oraz z kilkunastoma lokalizacjami na terenie całego kraju (Zbrojarnie oraz Zakłady Złomowe).

Oferujemy

  • zatrudnienie w CMC Poland Sp. z o.o. w oparciu o umowę o pracę - stała praca w stabilnej międzynarodowej firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)
  • pakiet benefitów socjalnych - program prywatnej opieki zdrowotnej Medicover; program sportowy MultiSport; dofinansowania do wypoczynku letniego i inne
  • dobra atmosfera w pracy w młodym i dynamicznym zespole
  • praca od zaraz
  • system pracy jednozmianowy 7.00-15.00

Od: CMC Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Zawiercie

Obecnie poszukujemy zmotywowanych i dynamicznych kandydatów do pracy na stanowisku Specjalista ds. technicznych na Wydziale Technicznym  huty stali CMC Poland Sp. z o.o. w Zawierciu.

Opis stanowiska:

  • Ocena i akceptowanie ofert firm zewnętrznych na zlecenia remontowe
  • Przygotowanie kosztów miesięcznych
  • Planowanie remontów i przeglądów suwnic
  • Wprowadzanie danych do SAP
  • Przygotowanie zamówień i zleceń na remonty
  • Planowanie i kontrola kosztów UR
  • Monitorowanie i nadzorowanie terminów realizacji i jakości dostaw usług remontowych
  • Analiza stanu zapasów oraz monitorowanie dostaw zamawianych części oraz materiałów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie lub magisterskie
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Bardzo dobra znajomość pakietu aplikacji biurowych MS Office (w tym Excel)
  • Znajomość systemu SAP mile widziana
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Zdolność koordynowania prac różnych branż
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność wyznaczania priorytetów i podejmowania decyzji pod presją czasu
  • Umiejętność analitycznego i koncepcyjnego myślenia

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy