Specjalista ds. technicznych

Sanpro Synergy Sp. z o.o.

Warka, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Sanpro Synergy to zespół ludzi z pasją, którzy na co dzień zajmują się organizacją zatrudnienia oraz rekrutacją, proponując najlepszym kandydatom pracę a klientom kompleksową obsługę w obszarze obejmującym HR Management.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydata do pracy na stanowisku:

SPECJALISTA DS. TECHNICZNYCH
Miejsce pracy Warka

-zarządzanie podległym zespołem, organizowanie i rozdzielanie pracy, a także kontrola jej wykonania odpowiedzialność za podległy park maszynowy

-monitorowanie infrastruktury technicznej,

-opracowywanie harmonogramu okresowych przeglądów technicznych,

-wybór dostawców i negocjowanie warunków zakupów

-nadzór nad dokumentacją maszyn oraz dokumentacją z podejmowanych działań

-rozwój, optymalizacja i wdrażanie nowych rozwiązań w obszarze utrzymania ruchu

-współpraca z działem produkcji w zakresie poprawy wydajności

-współpraca z firmami zewnętrznymi

-realizacja budżetu działu

Na poszukiwanym stanowisku oferujemy:

-zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
-atrakcyjne wynagrodzenie
-pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, w której pracuje się w bardzo przyjaznej atmosferze.

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne, minimalnie: średnie techniczne.
- doświadczenie na stanowisku związanym z techniczną organizacją procesów produkcyjnych
- bardzo ważna jest znajomość maszyn i technologii wykorzystywanych w przedsiębiorstwie, znajomość elektryki, mechaniki, pneumatyki i automatyki (podstawowa wiedza).
- samodzielność w organizacji pracy własnej jak i zespołu podległych pracowników.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca