Specjalista ds. technicznych

PH.U. Olimpek Sp. z o.o.

Rzeszów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

PHU OLIMPEK Sp. z o.o.

jesteśmy polską firmą produkcyjno-handlową specjalizującą się w dystrybucji drobiu, mięsa i wędlin. Dzięki konsekwentnej polityce produkcyjnej i handlowej stawiającej na zaspokojenie wymagań Klientów, osiągnęliśmy znaczącą i stabilną pozycję na rynku. W związku z rozwojem firmy do naszego zespołu poszukujemy:

Miejsce pracy: Rzeszów

Region: podkarpacie

Oczekujemy:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • uprawnienia min. do 1KV mile widziane;
  • wykształcenie min. średnie;
  • dobra znajomość pakietu MS Office (Excel) – warunek konieczny

Zakres obowiązków:

  • dbanie o utrzymanie dobrego stanu technicznego obiektu, narzędzi, sprzętu;
  • szybka reakcja na awarie i usterki;
  • kontakt z serwisami i nadzór nad ich pracą;
  • kontrola poprawności wykonywanych zleceń i ich odbiór;
  • prowadzenie dokumentacji technicznej;
  • pilnowanie przeglądów technicznych
  • zarządzanie flotą samochodową
  • analiza kosztów
  • znajomość obsługi urządzeń chłodniczych;
  • umiejętności dokonywania drobnych napraw sprzętu i urządzeń oraz ogólnobudowlanych.

Oferujemy:

  • Pracę na samodzielnym stanowisku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od efektów pracy,
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy.

Prezentacja firmy

Firma OLIMPEK jest firmą rodzinną, która została założona w 1997 ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Kontrola jakości, Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców