Opis stanowiska pracy

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

* przeprowadzanie wizji lokalnych w związku z występującymi awariami, ustalanie ich przyczyn i proponowanie rozwiązań
* nadzór nad pracami remontowymi w zarządzanych przez Spółkę nieruchomościach
* kontakt z wykonawcami, pozyskiwanie ofert, weryfikacja i negocjacje
* uzyskiwanie niezbędnych w procesie inwestycyjnym zgód i pozwoleń
* koordynowanie i nadzorowanie stopnia realizacji prac
* rozliczanie podwykonawców z jakości wykonywanych zadań i postępu prac budowlanych
* dokonywanie odbiorów prac budowlano - remontowych
* prowadzenie dokumentacji związanej z robotami budowlano - remontowymi
* wprowadzanie danych do systemu informatycznego

Wymagania

Od kandydata oczekujemy:
* wykształcenia średniego technicznegop lub wyższego w zakresie ogólnobudowlanym
* doświadczenia w prowadzeniu prac budowlano - remontowych
* umiejętności zarządzania podwykonawcami
* samodzielności w podejmowaniu decyzji
* biegłej obługi komputera oraz pakietu MS Office
* prawa jazdy kategorii B
* uprawnienia budowlane będą dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Admico Sp. z o.o. istnieje na rynku od 1997 roku. Oferujemy kompl... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Inne