Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/22/0225

Obowiązki:

-Wykonywanie przedmiarów i kosztorysów prac remontowo-budowlanych oraz sprawowanie nadzoru nad prowadzonymi zakresami prac
-Przygotowywanie przetargów na roboty budowlane, opracowywanie specyfikacji technicznych, kalkulacji kosztów
-Prowadzenie i weryfikacja tematyki związanej z zagadnieniami technicznymi w zasobach spółdzielni
-Uczestnictwo oraz nadzorowanie procesów inwestycyjnych, koordynacja oraz analizy zagadnień związanych z eksploatacją budynków
-Weryfikacja rzeczowa i kosztowa zakresów prac remontowych i inwestycyjnych, negocjacje z wykonawcami, prowadzenie korespondencji z mieszkańcami
-Prowadzenie rejestru i przeprowadzanie przeglądów stanu technicznego budynków mieszkalnych znajdujących się w zasobach spółdzielni
-Podejmowanie działań mających na celu utrzymanie nieruchomości w należytym stanie technicznym oraz przygotowywanie dokumentacji i udzielanie informacji technicznych dotyczących nieruchomości
-Przygotowywanie danych do projektu planu zakupów i wydatków, a w szczególności prac budowlanych w zakresie remontów i konserwacji budynków mieszkalnych
-Prowadzenie dokumentacji techniczno-eksploatacyjnej nieruchomości, jej bieżąca aktualizacja oraz rozliczenie faktur za media.
Praca w godzinach:
poniedziałek: 08:00-16:00
wtorek-piątek: 07:00-15:00
Maj-lipiec umowa o pracę na czas określony 3 miesiące, z późniejszą możliwością zawarcia umowy na czas nieokreślony.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • znajomość obsługi komputera

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), budowlane

Pozostałe wymagania:

  • Znajomość problematyki prawnej dotyczącej prawa budowlanego, prawa zamówień publicznych, prawa administracyjnego praz eksploatacji budynków.

Miejsce pracy: KOŚCIUSZKI 2, 13-100 Nidzica, powiat: nidzicki, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Staż pracy: lata: 3

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/05/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy