Specjalista ds. technicznych

Tele Radio Polska Sp.z o.o.

Kielce, świętokrzyskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy otwarci na Kandydatów/ Kandydatki, którzy są na początku kariery zawodowej i poszukują ciekawej, zróżnicowanej pracy.

Zakres obowiązków
wsparcie klientów firmy w zakresie doboru i wdrażania właściwego produktu
tworzenie dokumentacji techniczno-wdrożeniowej
uczestniczenie w procesach sprzedaży i dostosowania produktów do potrzeb klienta
realizacja innych zadań wynikających z pracy działu

Oferujemy
stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
niezbędne narzędzia pracy
szkolenia produktowe
praca w systemie jednozmianowym
możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania

Nasze wymagania
wykształcenie wyższe techniczne (elektronika, automatyka lub kierunki pokrewne)
ogólna wiedza z zakresu elektroniki/automatyki
dobra znajomość języka angielskiego
dokładność i komunikatywność

Prezentacja firmy

Tele Radio opracowuje, produkuje i sprzedaje bezpieczne systemy sterowan... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/06/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Inżynieria