Specjalista ds. technicznych

CMC Poland Sp. z o.o.

Dąbrowa Górnicza, śląskie

CMC Poland Sp. z o.o. CMC Poland Sp. z o.o.
Commercial Metals Company (CMC) to globalna firma działająca w branży hutniczej posiadająca swoje oddziały w 4 krajach w Ameryce Północnej, Europie i Azji. CMC Poland Sp. z o.o. jest spółką z grupy CMC w Polsce z główną siedzibą w Zawierciu, gdzie zlokalizowana jest huta stali oraz z kilkunastoma lokalizacjami na terenie całego kraju (Zbrojarnie oraz Zakłady Złomowe).

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w CMC Poland sp. z o.o. w oparciu o umowę o pracę – stała praca w stabilnej firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)
  • Pakiet benefitów socjalnych – program prywatnej opieki zdrowotnej Medicover; program sportowy MultiSport; dofinansowania do wypoczynku.

Od: CMC Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Opis stanowiska:

  • Nadzór nad prawidłową eksploatacją elektronarzędzi, zawiesi, urządzeń transportu bliskiego w zakresie przeglądów, dopuszczania do eksploatacji oraz bieżącej obsługi ich dokumentacji
  • Opracowywanie planów: prac prewencyjnych w zakresie użytkowania i naprawy parku maszynowego oraz zapewnienia optymalnych zapasów części zamiennych
  • Tworzenie specyfikacji materiałowej urządzeń oraz dobór części zapasowych i zamienników
  • Prowadzenie sprawozdawczości z wykonywanych przeglądów i napraw
  • Pełnienie funkcji koordynatora ds. współpracy z firmami zewnętrznymi na terenie ZDG
  • Obsługa dokumentacji technicznej (wraz z jej aktualizacją) dotyczącej maszyn i urządzeń.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne – preferowane wyższe: mechanika, budowa maszyn, automatyka
  • Umiejętność czytania i prowadzenia dokumentacji technicznej
  • Podstawowa wiedza w zakresie budowy maszyn
  • Znajomość procesów przemysłowych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Mile widziana znajomość systemu SAP
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Dokładność, rzetelność i sumienność w realizacji powierzonych zadań
  • Umiejętność efektywnego zarządzania czasem
  • Komunikatywność, kreatywność, umiejętność logicznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Umiejętność pracy w stresie.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy