Opis stanowiska pracy

- prowadzenie spraw i zagadnień o charakterze technicznym zw. z zarządzaniem wspólnotami mieszkaniowymi

- kontrola stanu technicznego zarzadzanych obiektów i budynków

- zlecanie napraw oraz współudział przy wyborze wykonawców remontów i inwestycji

- współpraca przy realizowaniu planów remontowo-inwestycyjnych w zakresie przyjętym przez wspólnoty mieszkaniowe

- archiwizowanie dokumentów oraz prowadzenie ksiąg obiektów budowlanych

Wymagania

- wykształcenie min.średnie techniczne

- bardzo dobra znajomość programów pakietu MS Office

- prawo jazdy kat.B

- umiejętność pracy w zespole, samodzielność i systematyczność

- mile widziane doświadczenie w branży zarządzania nieruchomościami

Prezentacja firmy

Spółka DOMBUD DEVELOPMENT została utworzona w grudniu 2005 r. DOMBUD DEV... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie