Specjalista ds. Technicznych z językiem niemieckim - rekrutacja online

HRK S.A.

Kraków, małopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
Specjalista ds. Technicznych z językiem niemieckimMiejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

  • Doradztwo techniczne w zakresie produktów stolarki aluminiowej dla Klienta z Niemiec
  • Współpraca z front officem w zakresie realizacji zleceń
  • Opracowywanie ofert handlowych przesłanych przez Klientów
  • Weryfikacja dokumentacji technicznej przekazywanej przez Klientów
  • Aktualizacja oraz tłumaczenia dokumentacji technicznej
  • Nadzór nad poprawnością danych w systemie informatycznym
  • Opracowywanie zapytań technicznych, zleceń produkcyjnych

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego min B2
  • Doświadczenie w branży okiennej mile widzialne
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność posługiwania się program Auto CAD

Oferujemy:

  • Praca hybrydowa 2 dni z biura w Ochmanowie
  • Szeroki pakiet benefitów (opieka medyczna, kursy językowe, pakiety wakacyjne, drużyny sportowe, stołówka)
  • Pakiet szkoleń
  • Rozwój zawodowy w firmie będącej liderem w branży okiennej, która jest społecznie i ekologicznie odpowiedzialna
  • Zgrany zespół i koleżeństką atmosferę w pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.