Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 25/11/2017.

Specjalista ds. technicznych w Zespołach Kontraktów

Kraków, małopolskie

Budimex, Biuro Rynku Niemieckiego

Opis stanowiska pracy

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • bieżąca obsługa kontraktów
  • monitorowanie zatrudnienia na kontraktach
  • nadzorowanie obiegu dokumentów
  • kontrola realizacji zamówień na kontraktach
  • fakturowanie sprzedaży
  • akwizycja kontraktowa
  • korespondencja z partnerami niemieckimi

Od kandydata oczekujemy:

  • wykształcenia technicznego
  • znajomości języka niemieckiego
  • praktyka w branży prefabrykacji żelbetowej lub ślusarsko-spawalniczej będzie dodatkowym atutem
  • dyspozycyjności, sumienności i zaangażowania

Oferujemy:

  • zatrudnienie w renomowanej firmie,
  • wysokie wynagrodzenie adekwatne do posiadanego
  • doświadczenia zawodowego,
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych, w tym prywatną
  • opiekę medyczną,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • pracę w doświadczonym, profesjonalnym zespole
  • twórczą i koleżeńską atmosferę pracy

Jesteśmy firmą budowlaną o ponad 40-letnim doświadczeniu i stabilnej pozycji na rynku....
Zdobyte doświadczenie i stabilność finansowa gwarantują rzetelne i na najwyższym poziomie wykonanie zleconych nam prac oraz terminowość ich realizacji.
Etyka, Współpraca, Odpowiedzialność i Ambicja wyznaczają standardy postępowania obowiązujące w naszej Firmie.
Bardzo ważne miejsce zajmują również ochrona życia i zdrowia oraz poszanowanie środowiska naturalnego.

Realizujemy na terenie Niemiec kontrakty jako Budimex i Mostostal Kraków.
Rynek niemiecki jest najważniejszym zagranicznym obszarem działalności Grupy Budimex.
Jesteśmy liderem wśród polskich firm działających w Niemczech.
Pracujemy w Niemczech

- w zakładach prefabrykacji żelbetów,
- w wytwórniach konstrukcji stalowych
- w odlewniach
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
16/10/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Administracja biurowa , Praca Finanse , Praca Kontrola jakości , Praca Doradztwo / Konsulting