Specjalista ds. technicznych w dziale części zamiennych

Eurometal Sp. z o.o.

BANINO, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:
- utrzymywanie kontaktów z dostawcami obrabiarek – Azja, Europa
- wspieranie prowadzenia magazynu części zamiennych
- sprzedaż na terenie Polski
- pozyskiwanie nowych klientów
- doradztwo techniczne

Oferujemy:
- zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń

Wymagania

Wymagania:
- dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,
- wykształcenie techniczne, minimum średnie, preferowane wyższe
- łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów handlowych
- dodatkowym atutem będzie praktyczna znajomość budowy obrabiarek
- umiejętność obsługi komputera
- bardzo dobra organizacja pracy, zorientowanie na szczegóły,  odpowiedzialność, obowiązkowość
- prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Eurometal Sp. z o.o. działa już 25 lat na rynku obrabiarek do metali. Św... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na magazynie, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Zakupy / Zaopatrzenie