Specjalista ds. technicznych (Data Center)

Cyclad Sp. z o.o.

00-872 Warszawa, mazowieckie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: 00-872 Warszawa

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Średnie zawodowe

Branża: Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis

Dla naszego klienta, globalnej firmy specjalizującej się w połączeniach internetowych i usługach powiązanych, poszukujemy Specjalisty ds. Technicznych w Data Center. Firma oferuje rozwiązania kolokacji, połączeń międzysieciowych i powiązanych usług dla przedsiębiorstw, integratorów systemów i ponad 1500 dostawców usług sieciowych na całym świecie.

Opis stanowiska:

  • Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania Data Center
  • Prowadzenie prac instalacyjnych i montażowych urządzeń telekomunikacyjnych, sprzętu informatycznego, okablowania światłowodowego/miedzianego/elektrycznego i innych w zależności od zapotrzebowania
  • Asysta nad pracami klientów
  • Wykonywanie pomiarów łączy urządzeniami pomiarowymi
  • Zapewnienie ciągłości świadczenia usług dla Klientów poprzez utrzymanie, diagnozowanie i nadzór nad praca urządzeń UPS, klimatyzacji, siłowni DC oraz agregatów prądotwórczych
  • Efektywne oraz terminowe usuwanie zgłoszonych awarii niezależnie od źródła, z którego zostały zgłoszone
  • Prowadzenie dokumentacji dotyczącej infrastruktury Data Center

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia w zakresie prac technicznych związanymi z sieciami elektrycznymi (układanie okablowania, budowa sieci);
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Podstawowe zrozumienia usług kolokacji (usługi data center);
  • Wykształcenie średnie (techniczne/elektryczne);
  • Dodatkowy atut: aktualne uprawnienia SEP (do 1 kV);

Oferujemy:

  • Praca w renomowanej firmie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat;
  • Bogaty system benefitów: prywatna opieka medyczna (Luxmed w wersji VIP), MultiSport, dodatek lunchowy, roczny bonus uznaniowy;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w środowisku międzynarodowym;
  • Pakiet szkoleniowy;
  • Praca w biurze zlokalizowanym w ścisłym centrum Warszawy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.