Specjalista ds. Technicznych/Aparatury Medycznej

Scanmed S.A.

Blachownia, śląskie

SCANMED S.A.
będąc częścią międzynarodowej grupy medycznej Life Healthcare, jako jeden z największych dostawców usług medycznych w Polsce (41 placówek, 23 miasta, około 3200 pracowników) poszukuje talentów, partnerów do wspólnego kreowania rzeczywistości, ludzi z otwartą głową, których energię do działania ciężko okiełznać, a w wyzwaniach widzą perspektywę przygody.

Zapraszamy Cię do udziału w rekrutacji na stanowisko:

Miejsce pracy: Blachownia

Szukamy właśnie Ciebie, jeżeli:

  • posiadasz wykształcenie wyższe techniczne
  • możesz pochwalić się ponad 2 letnim doświadczeniem na podobnym stanowisku
  • odnajdujesz się w branży medycznej
  • znasz zagadnienia związane z eksploatacją urządzeń i sprzętu medycznego
  • sprawnie obsługujesz programy MS Office
  • doskonale organizujesz swoją pracę
  • jesteś człowiekiem otwartym, komunikatywnym i łatwo nawiązujesz relacje z innymi

Twoje zadania:

  • koordynacja i nadzór nad terminowością przeglądów technicznych sprzętu medycznego
  • prawidłowe prowadzenie dokumentacji związanej ze sprzętem
  • monitoring napraw sprzętu i urządzeń technicznych
  • budowanie dobrych i długofalowych relacji z podwykonawcami, firmami współpracującymi i dostawcami sprzętu
  • nadzór nad realizacją prac modernizacyjnych, konserwacyjnych oraz inwestycyjnych dotyczących infrastruktury
  • realizacja zamówień na materiały eksploatacyjne związane z utrzymaniem infrastruktury
  • opracowywanie zakresu i kalkulacji prac planowanych do realizacji
  • prowadzenie dokumentacji i tworzenie raportów podejmowanych działań

Oferujemy:

  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • perspektywę doskonalenia i rozwoju zawodowego
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.