Specjalista ds. techniczno-handlowych

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

Kluczowe zadania:

  • Kompleksowe doradztwo techniczne w zakresie pneumatyki przemysłowej oraz mechatroniki
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Opieka nad klientami firmy z regionu
  • Organizowanie i przeprowadzanie prezentacji dla klientów

Wymagania:

  • Szeroko rozumiana wiedza z zakresu mechaniki i budowy maszyn
  • Doświadczenie w sprzedaży (mile widziane w obszarze pneumatyki / hydrauliki)
  • Wykształcenie wyższe (preferowane: mechanika i budowa maszyn)
  • Dobra organizacja pracy i zaangażowanie
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Silna motywacja do podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie będącej liderem na rynku, oferującej bardzo zaawansowane rozwiązania dla przemysłu
  • Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą (czas określony -> czas nieokreślony)
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (samochód, komputer, telefon)
  • Pracę związaną z rozwojem instalacji przemysłowych
  • Liczne inwestycje w rozwój zawodowy (szkolenia produktowe / techniczne)
  • Możliwość awansu w strukturach organizacji
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (m. in. prywatna opieka medyczna + ubezpieczenie grupowe)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials