SPECJALISTA DS. TECHNICZNO- HANDLOWYCH

RONTECH Ireneusz Ronkowski

Słupsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/0859

Obowiązki:

pozyskiwanie oraz nawiązywanie współpracy z potencjalnymi kontrahentami , przygotowywanie i prezentacja ofert, doradztwo techniczne, organizowanie spotkań z kontrahentami, przygotowywanie i prowadzenie prezentacji, monitorowanie rynku i analiza konkurencji, czynny udział w budowaniu polityki i strategii sprzedaży, prowadzenie bazy danych kontrahentów, opieka i stałe monitorowanie ich potrzeb, raportowanie efektów swojej pracy. Pracodawca oferuje: wdrożenie stanowiskowe, stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, pracę w środowisku nowych, ekologicznych technologii, możliwość rozwoju zawodowego, niezbędne narzędzia pracy, przyjazna atmosfera pracy, motywacyjny system wynagradzania, adekwatny do efektów pracy, samodzielne, pełne nowych wyzwań stanowisko. Godziny pracy: 7.00- 15.00

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • doświadczenie w bezpośredniej pracy z klientami, inwestorami i wykonawcami (doświadczenie w sprzedaży usług technicznych będzie istotnym atutem), praktyczna umiejętność samodzielnego prowadzenia rozmów handlowych oraz skutecznego argumentowania, komunikatywność, kreatywność, inicjatywa, zaangażowanie, wykształcenie techniczne (min, średnie), bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, mile widziana znajomość prawa zamówień publicznych

Miejsce pracy: Jaśminowa 25, 76-200 Słupsk, powiat: m. Słupsk, woj: pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Sposób kontaktu/przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Osoba do kontaktu: Ireneusz Ronkowski

Telefon: 602 366 586

Email: biuro@rontech.pl

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy