Opis stanowiska pracy

  • Aktywne pozyskiwanie zamówień w określonym obszarze działalności,
  • Budowa strategicznych i długoterminowych relacji z klientami (w tym instytucjonalnym),
  • Zarządzanie sprzedażą w określonym obszarze działań,
  • Doradztwo techniczno-handlowe i budowanie oferty handlowej wraz z wyceną,
  • Monitorowanie procesu składania ofert i doprowadzanie do ich realizacji,
  • Kreowanie dobrego wizerunku firmy na rynku oraz budowanie nowej oferty w oparciu o pojawiające się nowe potrzeby rynku.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub średnie,
  • Min 2 lata na podobnym stanowisku w dziale obsługi Klienta, sprzedaży/ handlu/ serwisu w branży przemysłowej,
  • Biegła obsługa komputera w środowisku Windows, w tym pakiet MS Office,
  • Wiedza z zakresu mechaniki i budowy maszyn,

lub

  • Wiedza z zakresu sprzedaży i dystrybucji oprogramowania,
  • Wiedza z zakresu przepisów Prawo Zamówień Publicznych,
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w mowie i piśmie,
  • Umiejętność sprawnego pozyskiwania wiedzy, interdyscyplinarność,
  • Czynne prawo jazdy kat B,
  • Dyspozycyjność.

Prezentacja firmy

Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Urządzeń Mechanicznych „OBRUM” sp. z o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Inżynieria