Specjalista ds. techniczno - handlowych / Doradca techniczny

Hydropress

Rumia, pomorskie

Hydropress

Od: Hydropress
Miejsce pracy: Rumia

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne lub wyższe techniczne;
  • doświadczenie w pracy w branży technicznej;
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
  • umiejętność podejmowania decyzji i samodzielnego rozwiązywania problemów;
  • kreatywność, otwartość na nowe pomysły i wyzwania;
  • dokładność i skrupulatność;
  • prawo jazdy kat. B.;

Zakres obowiązków:

  • doradztwo techniczne dla klientów;
  • wizyty handlowe u klientów na terenie woj. pomorskiego i wschodnich powiatów woj. zachodniopomorskiego;
  • budowa sieci sprzedaży;
  • utrzymywanie relacji z obecnymi klientami oraz pozyskiwanie nowych;
  • przygotowywanie ofert handlowych i raportów sprzedaży;

Firma oferuje:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
  • szkolenie wdrożeniowe;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • pracę w niekorporacyjnej firmie (dbamy o life / work balance);
  • stabilność zatrudnienia;
Hydropress