Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 16/12/2017.

Specjalista ds. Szkoleń

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta, lidera w branży budowlanej poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. SzkoleńMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Wsparcie realizacji projektów szkoleniowych od strony organizacyjnej - koordynacja logistyki wydarzenia i grup szkoleniowych;
  • Przygotowanie i realizacja komunikacji o szkoleniach w tym treści artykułów w intranecie, plakatów, zaproszeń itp.;
  • Zarządzanie małymi projektami rozwojowymi;
  • Uczestniczenie w wewnętrznych projektach HR;
  • Pozyskiwanie dostawców i porównywanie ofert na realizację działań rozwojowych i szkoleniowych;
  • Przygotowanie umów na zakup usług rozwojowych wg zasad określonych w firmie.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe: preferowane kierunki: psychologia, socjologia, zarządzanie, zarządzanie zasobami ludzkimi;
  • Minimum 2 lata doświadczenia w obszarze szkoleń i rozwoju;
  • Znajomość narzędzi stosowanych w procesach rozwojowych, szkoleniowych, zarządzania wiedzą i kompetencjami ;
  • Znajomość zasad organizacji i prowadzenia szkoleń, mile widziane doświadczenie trenerskie;
  • Umiejętność porządkowania danych, dbałość o przejrzyste prezentowanie danych, wytrwałość w powtarzalnych czynnościach administracyjnych;
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint);
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

HRK jest jedną z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim.... Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Katowicach i Wrocławiu. Nasi konsultanci tworzą interdyscyplinarny zespół profesjonalistów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
04/10/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Human Resources