Specjalista ds. Szkoleń

BEHAP-BUD s.c.

Trzebinia, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma szkoleniowa BEHAP-BUD s.c. z ponad 20 letnim doświadczeniem w branży poszukuje osób na stanowisko Specjalista ds. Szkoleń:

Do obowiązków osoby zatrudnionej na w/w stanowisku będzie m.in. należało:

- aktywne pozyskiwanie nowych klientów;
- przygotowywanie dokumentacji przetargowej oraz ofert;
- prowadzenie dokumentacji szkoleniowych;
- stałe raportowanie wyników;
- organizacja szkoleń i kursów m.in. Uprawnienia SEP; Uprawnienia UDT/TDT (wózki widłowe; suwnice; dźwigi towarowo-osobowe; podesty ruchome; żurawie), kursy spawania.

Wymagania

- wykształcenie średnie;
- prawo jazdy kat. B;
- mile widziane doświadczenie w branży szkoleniowej;
- doświadczenie w obsłudze klienta;
- samodzielność w działaniu i dobra organizacja własnej pracy;
- mile widziane doświadczenie w przygotowaniu dokumentacji przetargowych;
- dyspozycyjność;

Prezentacja firmy

Firma BEHAP-BUD s.c. zajmuje się kursami i szkoleniami w całej Polsce.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi