Specjalista ds. Szkoleń

Michael Page

Poznań, wielkopolskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta - dużej, międzynarodowej firmy z branży automotive poszukujemy Specjalisty ds. Szkoleń.

Jest to bardzo ciekawa oferta dla samodzielnych osób, które mają doświadczenie w organizowaniu i prowadzeniu szkoleń.

Informacje o kliencie

Międzynarodowa firma produkcyjna z branży automotive, zatrudniająca ponad 20.000 osób na całym świecie.

Opis stanowiska

  • Wdrażanie praktyk pozwalających w pełni rozwijać obszar szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • Budowanie kultury ciągłego rozwoju
  • Analizowanie i konsolidacja potrzeb szkoleniowych w oparciu o cele biznesowe
  • Tworzenie, planowanie i realizacja planu szkoleniowo-rozwojowego dla pracowników całej organizacji
  • Opracowywanie i przeprowadzanie szkoleń wewnętrznych
  • Współpraca z zewnętrznymi firmami szkoleniowymi
  • Prowadzenie i rozwój programów coachingu i mentoringu
  • Czynności administracyjne związane z zaplanowanymi szkoleniami
  • Współpraca z kadrą managerską w zakresie działań szkoleniowo-rozwojowych oraz poszukiwanie i wdrażanie nowoczesnych metod rozwoju
  • Tworzenie i obsługa bieżących i cyklicznych działań komunikacji HR m.in. tworzenie materiałów informacyjnych, tekstowych, graficznych i video oraz publikowanie materiałów, przeprowadzanie kampanii informacyjnych dla pracowników (Intranet)

Profil kandydata

  • Wiedza dotycząca procesów rozwojowych i zarządzania wynikami pracy
  • Doświadczenie w tworzeniu programów i materiałów szkoleniowych
  • Kreatywność i "lekkie pióro"
  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń wewnętrznych
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Samodzielność, zaangażowanie i proaktywność
  • Chęć do ciągłego rozwoju

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dopłata do karty sportowej
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Pracowniczy Program Emerytalny finansowany przez pracodawcę
  • Dofinansowanie transportu do pracy
  • Świadczenia wakacyjne i świąteczne

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Poznań
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page