Michael Page Michael Page

Specjalista ds. Szkoleń

Poszukujemy samodzielnego specjalisty, który chce się rozwijać w obszarze organizacji szkoleń, w firmie z przyjazną atmosferą, wielokrotnie docenianą przez pracowników.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma, z ugruntowaną pozycją na rynku, która oprócz przyjaznej atmosfery w pracy, oferuje bardzo bogaty i rozbudowany system benefitów oraz realne możliwości rozwoju.

Opis stanowiska

Odpowiedzialność za aktywności szkoleniowe na przydzielonym obszarze fabryki,
Kontakt z dostawcami szkoleń, monitorowanie płatności,
Koordynacja i obsługa szkoleń,opieka nad uczestnikami,
Przygotowywanie, rozwijanie i realizacja założonego planu szkoleń,
Współpraca z kierownikami w zakresie identyfikacji i weryfikacji potrzeb rozwojowych pracowników,
Przygotowanie i prezentacja analiz potrzeb szkoleniowych pracowników,

Profil kandydata

Wykształcenie wyższe, preferowane z zakresu psychologii lub ZZS,
Minimum rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, doświadczenie w firmie produkcyjnej będzie dodatkowym atutem
Bardzo dobra znajomość MS Office - szczególnie programu Excel
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, zarówno w mowie jak i w piśmie
Samodzielność oraz proaktywne podejście do wykonywanych zadań

Oferujemy

Umowa o pracę na czas określony (ok. 12 miesięcy) w firmie o stabilnej pozycji rynkowej,
Możliwość rozwoju zawodowego,
Bardzo bogaty pakiet benefitów,
Premia roczna,
Transport pracowniczy na wyznaczonych trasach.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Łódzki Okręg Przemysłowy
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page