Opis stanowiska pracy

Firma szkoleniowo-doradcza z Krakowa zatrudni na umowę o pracę lub cywilno-prawną (w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy) specjalistę ds. szkoleń w projektach EFS.

Zakres obowiązków:
-Udział w przygotowaniu i realizacji projektów szkoleniowo doradczych komercyjnych oraz dofinansowanych z EFS, w tym:
-Budowa i aktualizacja bazy trenerów, doradców, ekspertów i podwykonawców szkoleń i współpraca z nimi na etapie realizacji projektów.
-Pozyskiwanie klientów instytucjonalnych.
-Diagnoza potrzeb szkoleniowych, monitoring i ewaluacja szkoleń.
-Nadzór organizacyjny nad szkoleniami.

Wymagania

-Doświadczenie w organizacji szkoleń.
-Umiejętność nawiązywania kontaktów.
-Wysoka kultura osobista, otwartość, kreatywność.

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą szkoleniowo-doradczą z Krakowa. Od 2007 pozyskaliśmy kil... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia