Opis stanowiska pracy

Brainstorm Group jest firmą specjalizującą się w optymalizacji procesów oraz w szkoleniach. Nasi Klienci cenią sobie naszą elastyczność, niezawodność oraz know- how. Firma ma stabilną pozycję na rynku i wypracowane standardy pracy.

Zadania na stanowisku

  • Aktywne telefoniczne pozyskiwanie nowych i obsługa dotychczasowych Klientów,
  • Badanie potrzeb Klientów w celu doboru adekwatnych usług z oferty firmy.

Nasze oczekiwania

  • Doświadczenie w sprzedaży szkoleń lub konferencji (telesprzedaż i/lub e-mailingi),
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze Klientów z dofinansowaniem BUR, KFS,
  • Nastawienia na realizację celów sprzedażowych indywidualnych i zespołowych,
  • Wysokiej kultury osobistej i dobrej dykcji,
  • Znajomości pakietu MS Office,
  • Dużej samodzielności i zaangażowania w wykonywanie powierzonych zadań,
  • Sumienności, bardzo dobrej organizacji pracy własnej,
  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów i umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Możliwość uczestniczenia w szkoleniach
  • Narzędzia pracy (laptop. telefon)

Prezentacja firmy

Brainstorm Group Sp z o.o. to lider na polskim rynku usług szkoleniowych... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/07/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Call Center / Telemarketing