Opis stanowiska pracy

  • Prowadzenie działań promocyjno-informacyjnych związanych z rekrutacją i realizacją szkoleń (m.in. przekazywanie informacji o szkoleniach, przygotowanie informacji prasowych, w tym aktualizacja strony internetowej www.);
  • Prowadzenie rekrutacji uczestników szkoleń;
  • Prowadzenie dokumentacji uczestników szkoleń;
  • Obsługa logistyczno-organizacyjna szkoleń i organizacja usług towarzyszących np. noclegi, catering;
  • Opracowanie harmonogramów szkoleń;
  • Współpraca z trenerami i innymi pracownikami zaangażowanymi w realizację szkoleń;
  • Gromadzenie danych w systemach internetowych;
  • Przygotowanie sprawozdawczości oraz dokonywanie ewaluacji i analizy działań szkoleniowych.
  • Współpraca z Działem Marketingu w zakresie standardów sprzedażowych i działań promocyjnych;

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe;
  • Dobra obsługa pakietu biurowego Office w szczególności WORD i EXCEL
  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych,
  • Umiejętność asertywnego prowadzenia rozmów telefonicznych
  • Komunikatywność, elastyczność, samodzielność i umiejętność rozwiązywania problemów
  • Umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy własnej

Mile widziane:

  • Preferowane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Prawo jazdy - kategoria B
  • Mile widziana znajomość j.angielskiego

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w Poznaniu;
  • Pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;
  • Pracę w przyjaznej atmosferze;

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Prezentacja firmy

Lider HVACR z 30-letnim stażem w branży chłodnictwa i klimatyzacji.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca HR / Kadry / Rekrutacja