Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 11/12/2017.

Specjalista ds. szkoleń z j. niemieckim

Poznań, wielkopolskie

KS SERVICE Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

OBOWIĄZKI

Do obowiązków pracownika będzie należeć sprzedaż i przeprowadzanie szkoleń ustawicznych i zawodowych.

WYMAGANIA

  • znajomość j. niemieckiego na poziomie biegłym (C1/C2) - warunek konieczny
  • doświadczenie w sprzedaży i pozyskiwaniu klientów - warunek konieczny
  • możliwość częstych kilkudniowych podróży służbowych do Niemiec, czynne prawo jazdy kat. B
  • energiczna osobowość i wielozadaniowość
  • wysoko rozwinięte kompetencje negocjacyjno-sprzedażowe i akwizycyjne
  • gotowość podjęcia pracy od zaraz
  • mile widziane doświadczenie pedagogiczne z uwagi na specyfikę grupy docelowej - nauczyciele i uczniowie
  • mile widziane osoby z ze znajomością przynajmniej podstawowych zagadnień z dziedziny prawa, ekonomii lub/i zagadnień miękkich

OFERUJEMY

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie miesięczne w wysokości do 5000 zł brutto, pracę w systemie elastycznym, częste wyjazdy służbowe do Niemiec
  • comiesięczne bony SODEXO, bony upominkowe
  • dofinansowanie do karty MULTISPORT i do kursu języka angielskiego na indywidualne życzenie pracownika
  • bezpłatny kurs języka niemieckiego dla chętnych
  • profesjonalny system szkoleń wprowadzających do objęcia stanowiska
  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim, w ciekawym środowisku i miłej atmosferze

KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego,... certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 2894.
Ponad dziesięcioletnie doświadczenie firmy jest gwarantem skutecznej realizacji procesów rekrutacji w wielu branżach na wszystkich szczeblach kariery zawodowej umożliwiając efektywny dobór personelu.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
03/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi