Specjalista ds. szkoleń i rozwoju

MAN BUS Sp. z o.o.

Starachowice, świętokrzyskie

Grupa MAN należy do wiodących europejskich przedsiębiorstw sektora zintegrowanych rozwiązań transportowych. W roku 2015 jej obroty przekroczyły 13,7 miliardów euro. Firma MAN oferuje pojazdy ciężarowe, autobusy, silniki wysokoprężne, turbiny oraz napędy specjalne. Firma zajmuje wiodące pozycje na rynku we wszystkich obszarach swej działalności biznesowej.

MAN Bus Sp. z o.o. w Starachowicach poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Starachowice

Zadania osoby zatrudnionej na stanowisku:

• Wspieranie działań związanych z zarządzaniem wiedzą i kompetencjami w firmie
• Realizacja planu szkoleniowego
• Reprezentowanie firmy w kontaktach z firmami szkoleniowymi
• Koordynowanie szkoleń z obszaru miękkich kompetencji dla menedżerów i pracowników firmy
• Nadzór nad organizacją i przebiegiem szkoleń wewnętrznych
• Realizacja działań rozwojowych w ramach przyjętych procesów w firmie (m.in. zarządzanie talentami)
• Działania administracyjne
• Wsparcie w organizacji spotkań
• Współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi w celu optymalizacji procesów HR realizowanych
w firmie

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Dobra znajomości języka angielskiego lub niemieckiego
• Dobra znajomości pakietu MS Office
• Kreatywność i chęć rozwoju
• Zaangażowanie i dynamika w działaniu
• Bardzo dobra organizacja pracy własnej
• Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

• Pracę w międzynarodowej i stabilnej firmie

• Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowania

• Rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji

• Prywatną opiekę zdrowotną

• Pracowniczy Program Emerytalny

• Pracę w dynamicznym i nastawionym na rozwój zespole

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony (umowa na zastępstwo)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, a nadesłanych aplikacji nie zwracamy.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MAN Bus Sp. z o.o. w Starachowicach moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2018 r. poz. 1000).

Informujemy, że administratorem danych jest MAN Bus Sp. z o.o. w Starachowicach. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych, a podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.