Specjalista ds. szkoleń i rozwoju pracowników

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego kluczowego Klienta, stabilnie rozwijającej się firmy produkcyjnej, która ulokowała swoje SSC we Wrocławiu, poszukujemy osób na stanowisko Specjalisty ds. szkoleń i rozwoju pracowników.

Informacje o kliencie

Rola pozwoli na ciągłe badanie potrzeb rozwojowych pracowników oraz ich długofalowy rozwój w organizacji.

Opis stanowiska

  • współuczestnictwo w kreowaniu modelu kompetencyjnego w organizacji, pozwalającego ocenić potrzeby szkoleniowe dla każdego szczebla organizacyjnego
  • uczestnictwo we wdrażaniu globalnych polityk szkoleniowych
  • dbałość o rewizję dotychczasowych szkoleń, ich skuteczności
  • współpraca zewnętrznymi jednostkami szkoleniowymi oraz koordynowanie pracy zespołu wewnętrznych trenerów
  • wsparcie zespołu HR w bieżących aktywnościach.

Profil kandydata

  • wykształcenie wyższe, preferowane w obszarze HR, Zarządzania Zasobami Ludzkimi
  • min. 2-letnie doświadczenie w obszarach szkoleń, HR, rozwoju pracowników zdobyte w branży SSC/BPO
  • płynna znajomość j. angielskiego
  • umiejętność samodzielnego działania, otwartość do inicjowania własnych pomysłów

Oferujemy

  • umowa o pracę, stabilne, długofalowe zatrudnienie oraz szeroki pakiet benefitów
  • możliwość pracy samodzielnej, inicjowanie własnych rozwiązań
  • nowoczesne biuro w centrum Wrocławia
  • uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych
  • międzynarodowe środowisko pracy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page