Specjalista ds. systemu ERP

IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Od: IDES Consultants Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łódź

IDES od 21 lat lider na rynku usług rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych w Polsce, dla swojego klienta z branży Przemysł maszynowo-inżynieryjny poszukuje kandydatów na stanowisko

Specjalista ds. Systemu ERP

Zadania / obowiązki:

  • Tworzenie aplikacji wspierających zarządzanie i kontrolę procesów produkcyjnych;
  • Projektowanie raportów dla procesów biznesowych, implementacja procesów w systemie ERP w aplikacjach i formularzach systemów ERP;
  • Utrzymywanie i kontrola spójności danych w systemie ERP;
  • Wspieranie użytkowników systemu ERP m.in. poprzez tworzenie odpowiednich instrukcji, prowadzenie szkoleń;
  • Zapewnienie wsparcia informatycznego dla projektów związanych z rozwojem projektów informatycznych;
  • Zapewnienie utrzymania obsługi klienta wewnętrznego na najwyższym poziomie;
  • Nadzór i przeglądanie wpisów danych z systemu ERP;
  • Uczestniczenie w spotkaniach zespołów i w procesie tworzenia nowych funkcjonalności systemów informatycznych;
  • Przestrzeganie polityki bezpieczeństwa dla podległego obszaru sieci;
  • Zapewnienie pomocy technicznej dla innych inicjatyw.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie lub informatyczne/matematyczne;
  • Minimum trzyletnie doświadczenie w utrzymaniu systemów klasy ERP;
  • Dobra znajomość języka SQL i zagadnień baz danych (MS SQL Server);
  • Biegła znajomość MS Office (program Excel na poziomie zaawansowanym);
  • Znajomość Visual Basic .NET (ewentualnie C#) będzie dodatkowym atutem;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym.

Firma oferuje:

  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Pracę na stanowisku stwarzającym realne możliwości rozwoju kompetencji;
  • Wsparcie w początkowym etapie wdrożenia poprzez objęcie programem „Adaptacji Nowych Pracowników”;
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne;
  • Multikarnet sportowy dofinansowany przez Pracodawcę;
  • Pakiet medyczny oraz ubezpieczenie grupowe.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.