Specjalista ds. Systemu E-commerce (branża motoryzacyjna)

PragmaGO.tech Sp. z o.o.

31-358 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy software house'm rozwijającym nowoczesne aplikacje internetowe z branży fintech, motoryzacyjnej oraz e-commerce. Około 25 osób, doświadczeni eksperci IT: programiści, testerzy i analitycy. Lubimy otaczać się fajnymi ludźmi, którym się chce.

Jako Specjalista ds. Systemu E-commerce będziesz całościowo opiekował się nowopowstałym sklepem internetowym.

Wśród Twoich zadań znajdzie się m.in.:

kompleksowa opieka i zarządzanie sklepem internetowym, w tym m.in.: dodawanie nowych produktów do sklepu, aktualizacja bieżącej oferty oraz tworzenie treści, systematyczny rozwój oferty produktowej

analiza rynku, trendów z uwzględnieniem działań konkurencji w obszarze e-commerce

• realizacja celów sprzedażowych oraz monitoring i analiza KPI-ów, np: marże, wyniki sprzedaży

• budowanie długoterminowych, dobrych relacji z bieżącymi/nowymi klientami

• prowadzenie projektów z zakresu komunikacji marketingowej (m.in. kampanie Adwords, e-mailing)

• podejmowanie działań marketingu bezpośredniego

• bieżąca obsługa systemów sprzedaży online

Wymagania

Aplikuj, jeśli:

• posiadasz minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

• dobrze znasz branże: e-commerce i e-marketingu

• nie są Ci obce narzędzia wspierające sprzedaż i analitykę e-commerce (Google Analytics, Google Adwords etc.)

• sprawnie komunikujesz się z innymi (telefon, mail)

• bardzo dobrze organizujesz pracę, odważnie podejmujesz decyzje i wcielasz w życie pomysły

• a dokładność i systematyczność to Twoje drugie imię

Mile widziane, jeśli:

• interesujesz się motoryzacją

• masz podstawową znajomość HTML/CSS

Oferujemy:

atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od Twoich umiejętności oraz formę współpracy dopasowaną do Twoich potrzeb

udział w kreowaniu nowej marki oraz samodzielność w planowaniu i organizacji pracy

• możliwość zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego

płaską strukturę organizacyjną i dobrą atmosferę

• dofinansowanie do karty sportowej oraz pyszną kawę, herbatę, słodycze, soki, owoce i inne

• bezpłatny parking dla pracowników

Prezentacja firmy

Jesteśmy zespołem specjalistów IT, którzy codziennie wprawiają w ruch us... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
4 000PLN - 5 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Obsługa klienta