Specjalista ds. Systemu Behawioralnego BHP

Hays Poland

Gliwice, śląskie

Hays Poland

Gliwice
Gliwice
NR REF.: 1157287

Da naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej poszukujemy Kandydatów na nowo utworzone stanowisko w strukturze firmy -  Specjalista ds. Systemu Behawioralnego BHP
Lokalizacja: okolice Gliwic

Zakres zadań:

  • Koordynowanie i nadzorowanie wdrażania systemu bezpieczeństwa behawioralnego w organizacji, wraz z opracowywaniem planów wdrożeń dla poszczególnych jednostek
  • Przeprowadzanie badań poziomu kultury bezpieczeństwa w poszczególnych jednostkach organizacyjnych
  • Organizowanie i przeprowadzanie szkoleń z zakresu bezpieczeństwa behawioralnego, w tym zasad przeprowadzania rozmów motywujących
  • Inicjowanie działań skierowanych na poszczególne poziomy bezpieczeństwa
  • Opracowywanie zasad reagowania na zachowania bezpieczne i ryzykowne (zasady obserwacji zachowań) i zasad przekazywania informacji zwrotnych
  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych dla systemów ISO 45001:2018 oraz ISO 14001:2015
  • Wsparcie bieżących tematów prowadzonych przez sekcję Systemów Zarządzania BHP i Ochrony Środowiska

Wymagania:

  • Znajomość systemu behawioralnego BBS (Behaviour Based Safety)
  • Doświadczenie w nadzorowaniu systemu bezpieczeństwa behawioralnego
  • Wykształcenie kierunkowe w zakresie BHP
  • Doświadczenie w obszarze BHP w sektorze produkcyjnym
  • Wiedza z zakresu socjologii lub psychologii (szczególnie zachowań ludzkich)
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym
  • Uprawnienia audytora wewnętrznego ISO 45001:2018 oraz ISO 14001:2015
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B
Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę
  • Wsparcie rozwoju zawodowego wraz z indywidualnym pakietem szkoleń
  • Atrakcyjne świadczenia socjalne oraz benefity (karta sportowa, pakiet medyczny, imprezy firmowe oraz inne)
  • Pracę w środowisku nowoczesnych technologii wśród wyspecjalizowanych pracowników
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy