Specjalista ds. systemów zarządzania jakością

P.P.H.U. Nik-Pol Sp. z o.o.

Ruda Śląska, śląskie

Opis stanowiska pracy

  • Utrzymywanie i doskonalenie systemu zarządzania jakością
  • Prowadzenie i aktualizacja dokumentacji związanej z systemami jakości; tworzenie instrukcji i procedur wg. HACCP, IFS, BRC
  • Przygotowywanie danych wejściowych, udział oraz opracowywanie raportu z przeglądu zarządzania
  • Współpraca z laboratoriami zewnętrznymi- prowadzenie badań produktów wg. opracowanego harmonogramu
  • Przeprowadzanie inspekcji zakładu
  • Przygotowanie i prowadzenie szkoleń wewnętrznych dla pracowników produkcji
  • Współpraca z działami produkcyjnymi w firmie
  • Prowadzenie audytów wewnętrznych i zewnętrznych
  • Kontrola funkcjonowania systemu identyfikowalności
  • Prowadzenie dokumentacji surowców, opakowań i dodatków
  • Współpraca z firmą deratyzacyjną
  • Analiza i archiwizacja dokumentacji operacyjnej

Oczekiwania:

  • Mile widziane wykształcenie wyższe branżowe: towaroznawstwo, technologia żywności, zarządzanie jakością
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • Biegła obsługa komputera, znajomość pakietu MS Office
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Wysoka kultura osobista i komunikatywność
  • Znajomość przepisów prawa żywnościowego, branżowych dobrych praktyk, standardów IFS, BRC
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Pracę w prężnym, ambitnym, zaangażowanym i dynamicznym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Niezbędne narzędzia pracy oraz wsparcie w powierzonych zadaniach
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat

Prezentacja firmy

Zakład Przetwórstwa Mięsnego

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca BHP / Ochrona środowiska, Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia, Praca BPO / outsourcing