Specjalista ds. systemów sklepowych

Hays Poland

Poznań, wielkopolskie

Hays Poland

Poznań
Poznań
NR REF.: 1117810

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów. Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Poznań
Stosunek pracy: Współpraca B2B (kontrakt 6 miesięczny)

Zadania:
  • wykonywanie manualnych testów urządzeń i systemów sklepowych,
  • nadzorowanie, konfigurowanie sprzętu i systemów sklepowych,
  • uczestniczenie w projektach IT,
  • utrzymywanie dokumentacji IT w celu zapewnienia aktualności i poprawności wiedzy dla użytkowników oraz działu IT,
Wymagania:
  • Zarządzanie sprzętem hardware / software,
  • Zarządzanie LAN / WAN, tworzenie sieci w sklepach ,
  • Stacje robocze i peryferia,
  • Windows server i systemy operacyjne,
  • 1 rok w dziale IT support.
Oferujemy:
  • możliwość pracy z utalentowanymi ludźmi w przyjemnym otoczeniu;
  • współpracę w międzynarodowym środowisku;
  • rozwój umiejętności i wiedzy specjalistycznej;
  • benefity: pakiet medyczny i sportowy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland