Specjalista ds. systemów magazynowych

Seito Polska Sp. z o.o.

Błonie , mazowieckie

Miejsce pracy: Błonie

Seito, firma z wieloletnim doświadczeniem w obszarze gospodarki magazynowej i procesów produkcyjnych do swojego zespołu w Błoniu poszukuje:

Specjalisty ds. systemów magazynowych

ZADANIA:

Kompletacja i kontrola dokumentów magazynowych
Segregowanie i archiwizacja dokumentów
Drukowanie i zamykanie zamówień w systemie
Kompletacja dokumentów wysyłkowych
Prowadzenie korespondencji mailowej z BOK
Obsługa zwrotów od Klientów
Przyjmowanie dostaw

OCZEKIWANIA:

Wykształcenie średnie ogólnokształcące
Dobra znajomość pakietu MS Office
Rok doświadczenia w pracy o podobnym charakterze
Samodzielność i dobra organizacja pracy
Gotowość do pracy zmianowej

OFERTA:

Stabilne zatrudnienie w firmie z wieloletnim doświadczeniem na rynku
Dodatkowe ubezpieczenie na życie dla pracowników oraz ich rodzin
Prywatną opiekę medyczną i/lub kartę sportową
Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia ( a następnie umowę o pracę) w systemie 2-zmianowym od pn do pt

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.