Specjalista ds. systemów jakości

HRK S.A.

Katowice, śląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Naszym Klientem jest firma produkcyjna z branży spożywczej, jeden z liderów w swoim segmencie. Aktualnie poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. systemów jakościMiejsce pracy: Katowice

Zadania:

  • realizacja zadań wynikających ze standardów systemów IFS/BRC Food, HACCP
  • przeprowadzanie szkoleń z zakresu przestrzegania standardów jakości
  • prowadzenie dokumentacji systemowej
  • podejmowanie działań prewencyjnych i korygujących
  • nadzór nad badaniami laboratoryjnymi, zlecanie badań oraz weryfikacja wyników
  • przeprowadzanie audytów wewnętrznych
  • udział w audytach zewnętrznych
  • ocena stanu higienicznego pracowników oraz urządzeń na produkcji
  • nadzór nad sprzętem kontrolno-pomiarowym
  • ścisła współpraca z Pełnomocnkiem ds. systemów jakości

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe (zarządzanie jakością, technologia żywienia)
  • doświadczenie w pracy na pododobnym stanowisku w branży spożywczej
  • znajmość systemów oraz dokumentacji IFS/BRC Food, HACCP
  • znajmość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • znajomość języka angielskiego - mile widziana

Oferujemy:

  • stabilną i satysfakcjonująca pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • bonus wakacyjny, świąteczny i urodzinowy
  • system kafeteryjny - do wyboru m.in. zajęcia sportowe, bilety do kina, bilety na koncert, bony podarunkowe
  • ubezpiecznie grupowe
  • bezpłatne zajęcia języka angielskiego
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.