Specjalista ds. systemów ERP

Gi Group Poland S.A.

Częstochowa, śląskie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Częstochowa

Dla firmy produkcyjnej prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: Wanaty

Zadania:

  • Utrzymanie i konfigurowanie systemu ERP oraz systemów współpracujących
  • Uczestnictwo w rozwoju systemów ERP oraz pozostałych systemów współistniejących
  • Optymalizacja procesów biznesowych
  • Tworzenie dokumentacji wdrożeniowej
  • Prowadzenie szkoleń dla użytkowników
  • Wsparcie użytkowników

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe o profilu informatycznym;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (obsługa i wdrożenie systemu klasy ERP)
  • Mile widziana znajomość IFS
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość systemu Novacura
  • Podstawowa znajomość języka transakcyjnego SQL i PL/SQL
  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej mile widziane
  • Dobra znajomość procesów biznesowych (dystrybucja, produkcja)
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne
  • Komunikatywność

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u naszego Klienta
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie i inne)
  • Możliwość rozwoju.

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.