Specjalista ds. Sterowania Produkcją

Adecco Poland Sp. z o.o.

Legnica, dolnośląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. belongs to Adecco Group - the world's leading provider of HR solutions, we have a network of 5,100 branches, in over 60 countries and territories around the world. We have been present in Poland since 1994. In 2018, work through Adecco Poland found nearly 52 000 people. Adecco Poland Sp. z o.o. is an Employment Agency (Certificate No. 364).
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Legnica

Zakres obowiązków:

  • tworzenie i zarządzanie planem produkcyjnym
  • kierowanie i egzekwowanie terminowej realizacji zamówień produkcyjnych
  • monitorowanie i optymalizacja zapasów
  • optymalizacja kosztów logistycznych

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego/ niemieckiego na poziomie B2
  • znajomość Excela
  • mile widziana znajomość SAP
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • ile widziani studenci/ absolwenci logistyki
  • umiejętności interpersonalne- budowanie relacji z Klientem
  • samodzielność w działaniu, zaangażowanie, umiejętności analitycznego myślenia

Oferujemy:

  • pracę stałą, bezpośrednio dla Klienta
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • pracę w systemie 1- zmianowym (8-16)
  • wynagrodzenie zasadnicze plus premie i bonusy roczne

Oferta dotyczy pracy STAŁEJ!!!
Informujemy, iż będziemy się kontaktować z wybranymi Kandydatami.
Przyjdź do naszego biura w Legnicy, ul. Jaworzyńska 16/1a bądź zadzwoń 695 066 624

Śledź nasze aktualne oferty pracy na facebooku: Adecco-pracuj-w-Legnicy
Poleć Adecco swoim znajomym, którzy poszukują pracy - mamy wiele ciekawych ofert pracy stałej i tymczasowej !!!

Numer referencyjny: VSDSP/01/19/LEG
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.