SCHOELLER ALLIBERT Sp. z o.o.

Producent opakowań z tworzyw sztucznych

W związku z rozwojem naszej firmy aktualnie prowadzimy proces rekrutacyjny na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży

Miejsce pracy: Zabrze (koło: Gliwice, Katowice, Ruda Śląska, Bytom, Chorzów)
Schoeller Allibert Sp. z o.o.
Firma Schoeller Allibert Sp. z o.o. od ponad 60 lat projektuje, rozwija, patentuje i produkuje opakowania zwrotne z tworzywa sztucznego. Nasze działania skupiamy na siedmiu segmentach rynkowych takich jak: rolnictwo, motoryzacja, rynek przetwórstwa spożywczego, branża napojów, handel detaliczny, produkcja przemysłowa oraz wynajem opakowań. Oferujemy szeroki zakres standardowych oraz dopasowanych do potrzeb klienta rozwiązań opakowaniowych. Na całym świecie posiadamy 11 fabryk i zatrudniamy około 2000 osób. W 2016 roku powstała jedna z najnowocześniejszych fabryk w całej grupie zlokalizowana w Zabrzu.

Dołącz do Nas!

1. Jesteś wirtuozem rozmów telefonicznych i kontakt z nowymi ludźmi nie stanowi dla Ciebie problemu?

2. Chciałbyś/Chciałabyś dołączyć do prężnie rozwijającego się działu sprzedaży w firmie o zasięgu międzynarodowym?

3. Chcesz pracować w zgranym zespole pod okiem przyjaznego szefa?

4. Masz ochotę na samodzielne stanowisko pracy?

5. Chcesz rozwijać skrzydła w biznesie i mieć poczucie satysfakcji na co dzień?

Dobrze trafiłeś/trafiłaś!

Poszukujemy osoby, która zajmie się rozwojem działu Telesprzedaży w zakresie B2B – In House Sales

OPIS STANOWISKA:

  • Odpowiedzialność za realizację celów sprzedażowych na ustalonym na stałe portfolio klientów (b2b)
  • Budowanie długotrwałych relacji ze stałymi klientami
  • Pozyskiwanie nowych klientów – obdzwanianie baz danych
  • Kontakt telefoniczny z klientami – połączenia wychodzące i przychodzące
  • Pozyskiwanie zamówień i zapytań ofertowych, przygotowywanie ofert i kalkulacji
  • Wsparcie Handlowców pracujących w terenie
  • Raportowanie wyników swoich działań w systemie CRM

NASZE WYMAGANIA:

  • Dobra organizacja pracy
  • Odpowiedzialne podejście do pracy i zaangażowanie
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Rzetelność
  • Łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane wykształcenie wyższe oraz znajomość języka angielskiego.”

OFERUJEMY:

  • Pracę na pełny etap
  • Zasadnicze wynagrodzenie + system premii
  • W pełni wyposażone stanowisko pracy (laptop, telefon)
  • Opiekę medyczną
  • Rozwój zawodowy
  • System szkoleń
  • Pracę w młodym zespole
  • Umowa o pracę
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami