Specjalista ds. sprzedaży

Hays Poland

Wroclaw, dolnośląskie

Hays Poland

Wroclaw
Wroclaw
NR REF.: 1167781

Stanowisko: Doradca ds. sprzedaży w dziale handlowym

Doradca ds. sprzedaży w dziale handlowym

Twój zakres obowiązków:

• profesjonalne doradztwo w zakresie internetowej wymiany walut;
• podtrzymanie relacji handlowych z istniejącymi Klientami przez kontakt telefoniczny/bezpośredni
• wsparcie telemarketingowe kampanii marketingowych oraz współpraca z zespołem sprzedaży i marketingu;
• sprzedaż usług oferowanych przez firmę off i online
• nawiązywanie oraz utrzymywanie relacji z partnerami;
• budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami.
Oczekiwania:

• znajomość angielskiego w stopniu komunikatywnym;
• doświadczenie w sprzedaży telefonicznej;
• samodzielność w prowadzeniu własnych działań;
• umiejętność pracy z klientem i biznesowym;
• wysoka kultura osobista;
• dobra organizacja czasu pracy.

Oferujemy:

• wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę, kontrakt B2B lub umowy zlecenia (do ustalenia)
• dodatkowe zarobki w atrakcyjnym systemie prowizyjnym (w zależności od własnej sprzedaży oraz umiejętności i zaangażowania);
• prywatną opiekę medyczną LuxMed;
• szkolenia wstępne/okresowe, podnoszące znajomość rynku wymiany walut online;
• dodatkowe zarobki w atrakcyjnym systemie prowizyjnym (w zależności od własnej sprzedaży oraz umiejętności i zaangażowania)
• wsparcie sprzedaży, coaching
• prace w zgranym zespole, który współpracuje ze sobą od 2-3 lat;
• możliwość rozwoju i zdobywania ciekawych doświadczeń;
• narzędzia niezbędne do pracy;
• swobodę w działaniu – elastyczny czas pracy;
• praca w najszybciej rozwijającej się gałęzi usług – digital/online.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy