Specjalista ds. sprzedaży

Oferteo Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Co Ci proponujemy?

- Na pewno mamy do siebie blisko – nasze biuro mieści się w centrum Wrocławia
- Jeśli do nas zajrzysz, zwiążemy się umową o pracę
- Nie mamy nic do ukrycia – proponujemy Ci stały i przejrzysty system wynagrodzenia
- Sky is the limit to Twoje hasło przewodnie w temacie produktywności? Świetnie, mamy dla Ciebie atrakcyjne premie

Wymagania

Czego od Ciebie oczekujemy?

- Przyjacielskiej relacji z słuchawkami i telefonem – najlepiej dłuższej niż 6 miesięcy i udokumentowanej w CV

Prezentacja firmy

Jeśli marzy Ci się praca dzięki której przyczynisz się do rosnącego zado... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
7 m-cy
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca Internet / e-commerce, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta, Praca Inne