Specjalista ds. Sprzedaży

Wrocław, dolnośląskie

Anter System Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Do Twoich najważniejszych obowiązków należeć będzie:

  • bezpośrednia, stacjonarna sprzedaż produktów i usług, w szczególności pozyskiwanie nowych klientów zagranicznych
  • kompleksowa obsługa klienta,
  • utrzymanie i rozwijanie obecnych kontaktów handlowych
  • doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego produktu lub usługi
  • dbałość o wizerunek firmy oraz najwyższą jakość obsługi
  • realizacja planów i celów sprzedażowych

Oczekujemy od Ciebie:

  • doświadczenia w zakresie obsługi klienta
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,
  • biegłej obsługi narzędzi MS Office (Excel, Word, Power Point, Outlook)
  • bardzo dobrej organizacji czasu pracy
  • umiejętności wyznaczania priorytetów
  • dobrych umiejętności negocjacyjnych, komunikacyjnych i interpersonalnych

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i zaangażowania (podstawa + prowizje sprzedażowe)
  • pracę w młodym i ambitnym zespole
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • dogodny dojazd

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem z wieloletnim doświadczeniem... w zakresie utrzymania ruchu i zapewnienia bezpieczeństwa w halach magazynowych, produkcyjnych, w centrach logistycznych, na parkingach i lotniskach . Zajmujemy się produkcją, dystrybucją i ciągłym udoskonalaniem nowoczesnych systemów chroniących przed wypadkami i kolizjami wszędzie tam, gdzie narażone jest bezpieczeństwo ludzi, maszyn, wózków widłowych oraz innych pojazdów i urządzeń.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
29/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Doradztwo / Konsulting , Praca Obsługa klienta , Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie