Specjalista ds. sprzedaży

OTTO Work Force

Wrocław, dolnośląskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Wrocław

Dla jednego z naszych klientów firmy produkującej namioty przemysłowe poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży.
Zadania:
• obsługa klientów
• negocjowanie warunków handlowych,
• przygotowywanie dokumentacji,
• dokumentowanie sprzedaży dla odbiorców,
• bieżące raportowanie wyników sprzedażowych dla dyrekcji

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• atrakcyjne wynagrodzenie
• system szkoleń i doskonalenia posiadanych umiejętności zawodowych,
• niezbędne narzędzia pracy,
• możliwość pracy w firmie należącej do liderów w branży

Wymagania:
• wykształcenie min. średnie mile widziane wyższe techniczne,
• samodzielność, dobra organizacja pracy,
• biegła obsługa komputera,
• dobra znajomość Excel i Word
• doświadczenie w prowadzeniu działań handlowych,
• zdolności negocjacyjne i znajomości technik sprzedaży,
• mile widziana znajomość języka angielskiego/niemieckiego,
• prawo jazdy kat. B,
• mile widziane doświadczenie w branży

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.