Specjalista ds. Sprzedaży

Z.T.D. Techlift Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Techlift jest częścią międzynarodowej grupy ORONA, której aktywność skupia się na projektowaniu, produkcji, montażu, konserwacji i modernizacji wind, schodów, podjazdów oraz chodników ruchomych. Jesteśmy firmą, która integruje wysoko wykwalifikowaną lokalną infrastrukturę z 50-letnim doświadczeniem macierzystej korporacji. Tysiące naszych profesjonalistów pracuje w całej Europie dla tego samego celu: rozwoju najlepszych rozwiązań w technologii urządzeń transportu bliskiego, które są bezpieczne i praktyczne dla wszystkich klientów.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • aktywne poszukiwanie nowych możliwości sprzedaży
  • przygotowywanie ofert dla Klientów
  • bieżącą kontrolę statusów projektów
  • prowadzenie negocjacji handlowych
  • identyfikację ryzyka sprzedażowego oraz jego zabezpieczenie w zapisach umów
  • przygotowywanie umów sprzedażowych
  • koordynację realizacji projektów
  • budowanie długoterminowych relacji z Klientami
  • rozbudowanie i utrzymywanie bazy Klientów
  • raportowanie realizacji założonych celów

Od Kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w kontaktach z Klientami (preferowane doświadczenie w branży techniczno-inwestycyjnej)
  • doświadczenia w prowadzeniu prezentacji
  • umiejętności oceny ryzyka sprzedażowego oraz sposobów jego zabezpieczenia
  • aktywnego poszukiwania nowych możliwości sprzedaży
  • realizacji wyznaczonych celów sprzedażowych
  • dbałości o utrzymanie pozytywnego wizerunku firmy
  • systematyczności i konsekwencji w realizacji celów
  • umiejętności współpracy w zespoleumiejętności efektywnego zarządzania czasem
  • wyższego wykształcenia (preferowane techniczne)
  • znajomości MS Office
  • prawa jazdy kat. B
  • znajomości języka angielskiego

W zamian oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki składające się z części stałej oraz prowizji od zrealizowanej sprzedaży,
  • pracę w młodym zespole, w stabilnej międzynarodowej organizacji
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju osobistego
  • niezbędne narzędzia pracy

Prezentacja firmy

ORONA is a leading company in the elevation sector worldwide, with ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Administracja biurowa, Praca Obsługa klienta, Praca Doradztwo / Konsulting