Specjalista ds. sprzedaży

Camping Plus Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Od: Camping Plus Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Wrocław

Marzenia o podróżach nie są Ci obce? Z nami możesz je spełniać!

Eurocamp jest liderem na rynku turystycznym w organizowaniu wakacji z dojazdem własnym na europejskich campingach. Działamy na rynku od ponad 45 lat, a od 25 lat istniejemy w Polsce.

Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta

Opis stanowiska:

Kompleksowa obsługa klienta – przedstawianie i sprzedaż oferty wakacyjnej naszej firmy oraz elementy pracy biurowej.

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Dyspozycyjność w soboty

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin ( cały etat )
  • Pracę w entuzjastycznym, przyjaznym, międzynarodowym zespole
  • Szkolenie przed podjęciem pracy
  • Zagraniczne wyjazdy szkoleniowe

Jeżeli chcesz do nas dołączyć wyślij swoje CV wraz z odpowiedzią na pytanie: dlaczego uważasz, że jesteś odpowiednią osobą na to stanowisko?

Aplikacje prosimy wysyłać za pomocą opcji "Aplikuj"

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.