Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 20/11/2017.

Specjalista ds. Sprzedaży

Woj. Mazowieckie, Woj. Śląskie, Woj. Pomorskie, mazowieckie

Devire

Opis stanowiska pracy

Twoja przyszła Firma / Your future Company

Jedna z największych firm logistycznych w Polsce, posiadająca oddziały na całym świecie. Dzięki zakorzenionemu systemowi wartości oraz wieloletniej tradycji, firma oferuje najwyższą jakość świadczonych usług. Firma dba o dobro oraz rozwój swoich pracowników oraz komfort ich pracy, oferując im liczne benefity oraz nowoczesne biura.

Zakres odpowiedzialności:

  • Realizacja sprzedaży usług według założonego budżetu
  • Prowadzenie stałych oraz nowych klientów
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Monitorowanie rynku TSL
  • Aktywna współpraca z innymi działami firmy

Nasz Klient zapewnia:

  • Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w międzynarodowych strukturach
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w przyjaznej atmosferze; w zespole ambitnych osób nastawionych na osiąganie wyników

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Co najmniej trzy letnie doświadcznie na podobnym stanowisku
  • Znajomość branży TSL
  • Doświadczenie w sprzedaży usług z zakresu transportu drobnicowego
  • Czynne prawo jazdy kat.B
  • Zorientowanie na cel oraz umiejętności sprzedażowe

Miejsce pracy / Location Woj. Mazowieckie, Woj. Śląskie, Woj. Pomorskie

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
15/11/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management