Opis stanowiska pracy

W związku z szybkim rozwojem Organizacji, poszukujemy 5 osób na stanowisko - Sprzedawcy w call center!

Opis stanowiska pracy:

- obsługa klienta z linni wychodzącej - jest to Klient, który czeka na
nasz kontakt!
- zapewnisz sprawną i kompleksową obsługę klienta
- dobierzesz odpowiedni produkt do potrzeb klienta i
wprowadzisz zamówienie
- pomożesz klientowi w razie wszelkich pytań
- zadbasz o jakość rozmowy i zbudujesz pozytywną relację z
klientem

Co możemy Ci zaoferować? :

- 15 zł netto/h - czyli Twoje wynagrodzenie podstawowe
- od 3-9% prowizji NETTO - wraz z Twoim rozwojem i dobrą
współpracą może być jeszcze lepiej
- bonusy za ponadprzeciętne wyniki i zaangażowanie
- systematyczne szkolenia sprzedażowe z ekspertem sprzedaży
- dodatkowo zadbamy o Ciebie dopłacając do Twojej karty Multisport
( proponujemy również pakiet Medicover)
- darmowy parking dla zmotoryzowanych
- biuro bardzo dobrze skomunikowane (Warszawa-Ursus)

Czego oczekujemy od Ciebie:

- gotowości podjęcia pracy od zaraz
- nastawienia na duże zarobki
- dyspozycyjności do pracy na pełen etat 5 dni w tygodniu - praca
zmianowa pon-sob.
Wolne niedziele!
- chęci rozwoju i determinacji do osiągania najwyższych celów
- mile widziane doświadczenie w sprzedaży telefonicznej

Przyjdź i przekonaj się, że istnieją jeszcze miejsca, gdzie można dobrze zarobić w pozytywnej atmosferze !

Prosimy o dopisanie zgody na wykorzystanie danych osobowych do celów zatrudnienia: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

Prezentacja firmy

Victory Invest Group Sp. z o.o.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
3 500PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Prowizja, Bonusy
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Praca dla studenta, Praca Sprzedaż - Account Management