Ta oferta pracy nie jest już aktywna.

Specjalista ds. Sprzedaży - Warszawa, mazowieckie

Od: InfoPraca Sp. z o.o.

Opublikowano:15-01-2019 | Ostatnia aktualizacja:01-03-2019

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na okres próbny

Liczba wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie Średnie ogólnokształcące

Branża: Oferty pracy na Call Center / Telemarketing, Oferty pracy na Internet / e-commerce, Oferty pracy na Obsługa klienta, Oferty pracy na Sprzedaż - Account Management, Oferty pracy na Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi

Oferta pracy, na którą zgłaszasz swoją kandydaturę wymaga wypełnienie formularza bezpośrednio na stronie Pracodawcy. Klikając na "Zgłoś kandydaturę" zostaniesz przekierowany do strony internetowej Pracodawcy

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • pozyskiwanie nowych Klientów w bezpośrednim kontakcie telefonicznym
  • telefoniczna pomoc techniczna i obsługa posprzedażowa
  • wsparcie działań handlowych przy stałej współpracy z Managerem Sprzedaży
  • raportowanie działań w wewnętrznym systemie CRM
  • tworzenie baz danych

Wymagania:

  • znajomość obsługi komputera oraz pakietu Office
  • umiejętność pracy zadaniowej pod presją czasu
  • systematyczność w działaniu, skrupulatność
  • dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie będącej jednym z liderów rynku
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • możliwość zdobycia doświadczenia
  • praca stacjonarna