Specjalista ds.Sprzedaży

Tutlo Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Szukamy osób, które dołączając do naszego zespołu pomogą nam zapewnić wsparcie dla klientów chcących korzystać z rozwiązań Tutlo. Twoja praca polegać będzie na prezentowaniu oferty Tutlo osobom, które wyraziły na to ochotę, odpowiadaniu na ich pytania i wątpliwości, doradzaniu i podpisywaniu umów na odległość. Najważniejsze dla nas jest Twoje doświadczenie w kontaktach telefonicznych i dostępność (jest to praca na pełen etat od poniedziałku do piątku).

Miejsce pracy: Warszawa, biuro WeWork ul. Krucza 50

KIM JESTEŚMY?

Tutlo to innowacyjna i jedyna w tej części Europy platforma umożliwiająca naukę języka angielskiego z lektorami z całego świata w formie online bez wcześniejszego umawiania.

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się polskich firm działających w branży szkoleń językowych, a na swoim koncie mamy już m.in. uczestnictwo w prestiżowym inkubatorze DMZ w Toronto oraz współpracę z Orange Polska w ramach programu Orange Fab. Działamy w grupie podmiotów branży językowej, które rocznie generują ponad 10 milionów złotych przychodu w rejonie Europy Środkowo-Wschodniej. Mamy ponad 1500 Słuchaczy, współpracujemy z ponad 200 Native Speakerami z całego świata.

Twoje zadania:

  • Prowadzenie rozmów telefonicznych z osobami zainteresowanymi nauką na platformie
  • Budowanie relacji z Klientami opartych na partnerskiej współpracy
  • Sprzedaż dostępu do platformy językowej
  • Przygotowanie ofert handlowych
  • Bieżąca obsługa Klientów (poprzez kontakt mailowy i telefoniczny)
  • Zapewnienie najlepszej obsługi klienta

Oferujemy:

  • Intensywne szkolenie i wdrożenie, które pozwoli Ci w krótkim czasie stać się specjalistą w zakresie kursów językowych
  • Pracę w prestiżowym biurze w centrum Warszawy, z dostępem do wielu udogodnień i atrakcji
  • Niekorporacyjne środowisko pracy
  • Stabilne wynagrodzenie stałe + atrakcyjne premie za wyniki
  • Możliwość realnego wpływu na rozwój naszej firmy i realizacji własnych pomysłów
  • Ciekawy pakiet benefitów, w tym możliwość nauki na platformie tutlo.pl
  • Duży budżet na wyjścia integracyjne

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w sprzedaży i pozyskiwaniu klientów B2C, w tym minimum rok doświadczenia w sprzedaży telefonicznej
  • Dobry warsztat handlowy (poparty osiągniętymi wynikami sprzedażowymi)
  • Dostępność (praca pon-pt na pełen etat)
  • Dobra znajomość obsługi komputera
  • Chęć uczenia się i otwartość na nowe rozwiązania
  • Optymistyczne podejście do świata i ludzi

Prezentacja firmy

Tutlo to innowacyjna i jedyna w tej części Europy platforma umożl... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 500PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi