SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

Warszawa, mazowieckie

FMG International S.A.

Opis stanowiska pracy

U NAS ZYSKUJESZ:

  • Elastyczny czas pracy
  • Możliwość zarabiania od zaraz
  • Wsparcie doświadczonej kadry menadżerskiej
  • Biura coworkingowe – dowolne godziny korzystania z biura
  • Indywidualną ścieżkę kariery

Wymagania

NAM OFERUJESZ:

  • Doświadczenie w sprzedaży
  • Umiejętność budowania relacji z ludźmi
  • Ukierunkowanie na cele
  • Rzetelność i profesjonalne podejście do obsługi klienta
  • Umiejętność obsługi komputera

FMG International S.A. istnieje na rynku nieprzerwanie od 1995 roku. W tym czasie miliony... Polaków powierzyło nam swoją przyszłość.

Naszą siłę stanowi zespół profesjonalistów koncentrujących się na budowie sieci sprzedaży, dzięki której możemy dotrzeć do klienta oraz poznać i zrozumieć jego potrzeby. Do współpracy zapraszamy ambitne osoby, które lubią wyzwania i cenią sobie niezależność.

W naszej ofercie znajdują się:
· Ubezpieczenia na życie
· Ubezpieczenia majątkowe
· Ubezpieczenia zdrowotne i pakiety medyczne
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
24/01/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Ubezpieczenia , Praca Obsługa klienta , Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Doradztwo / Konsulting