Specjalista ds. Sprzedaży

GREMI MEDIA S.A.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Specjalista ds. Sprzedaży (w Dziale Sprzedaży Konferencji i Szkoleń)

Miejsce pracy: Warszawa Centrum

Czy ….

  • czujesz się handlowcem?
  • potrafisz sprawnie poruszać się w świecie Internetu?
  • rozmowa z Klientem Biznesowym kończy się sukcesem sprzedażowym, ale nie jest tą ostatnią rozmową, bo budowanie relacji jest dla Ciebie czymś oczywistym?
  • nie drżysz na myśl o podniesieniu słuchawki i wykonaniu telefonu do osoby której jeszcze nie znasz?
  • możesz pochwalić się swoimi sukcesami sprzedażowymi?
  • jesteś sumienny/a, obowiązkowy/a, uczciwy/a, przebojowy/a, kreatywny/a, komunikatywny/a?

Jeśli TAK, kliknij „aplikuj”

Twoim zadaniem będzie:

  • Sprzedaż szkoleń/konferencji prestiżowej marki,
  • Budowanie długofalowej relacji z naszymi klientami,
  • Pozyskiwanie nowych Klientów oraz aktualizowanie danych obecnych klientów,
  • Kontakt z Klientem telefoniczny oraz mailowy,
  • Współpraca z działami produkcji i marketingu.

Czy to wyzwanie jest właśnie dla Ciebie?

Dołącz do nas!

  • Współpraca w dogodnej lokalizacji (Rondo Daszyńskiego)
  • Jasne zasady rozliczenia – część stała oraz prowizja zależna od wartości sprzedaży,
  • Możliwość rozwoju kompetencji.

Prezentacja firmy

Gremi Media S.A. to właściciel opiniotwórczych marek mediowych, m.in. dz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/10/2018
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta, Praca Praca dla studenta